قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / تبلت‌های اندروید و iOS: کدام یک برای خرید مناسب‌تر هستند؟

تبلت‌های اندروید و iOS: کدام یک برای خرید مناسب‌تر هستند؟

اکو سیستم iPad ها یک قدرت بسیار بزرگ برای آن ها به شما می آید. این اکو سیستم شامل نرم افزارهای موجود در Apple Store می باشد که دارای 1 میلیون نرم افزار بوده که 300000 از این نرم افزارها مختص iPadها ساخته شده اند. این اکو سیستم همچنین شامل لوازم جانبی های بسیار زیاد برای این دستگاه می باشد. لوازم جانبی هایی که فراتر از چند قاب، کیبوردهای بی سیم و بلندگوهای اکسترنال می روند.

iPadها همچنین پایداری و راحتی بیستری را نسبت به تبلت های اندرویدی از خود نشان داده اند و از طرفی به خاطر این که توسعه دهندگان نرم افزارهای اپل تنها موظف به پشتیبانی از چند دستگاه محدود هستند احتمال رخ دادن اشتباهات به صفر می رسد.

پایداری و راحتی iPadها باعث شده اند که این تبلت ها قابلیت ویژه سازی کمتری را داشته باشند. یکی دیگر از ضعف های این تبلت نداشتن قابلیت ارتقای حافظه این دستگاه می باشد و این به این معناست که وقتی حافظه شما پر می شود، هیچ راهی برای شما باقی نمی ماند. این تبلت همچنین با قیمت بالاتری نسبت به تبلت های اندرویدی به متقاضیان ارایه می شود.

قاط قوت و ضعف تبلت های اندرویدی

بزرگترین قدرت تبلت های اندرویدی تنوع گسترده بین مدل های مختلف این دستگاه و قابلیت ویژه سازی بسیار بالای این دستگاه ها می باشد. اندروید همچنین در طی سال های اخیر پیشرفت بسیاری را داشته است، افزودن ویجت ها یکی از این مشخصه هایی است که اپل از آن دوری کرده است.

 

همچنین نرم افزارهای موجود در Google Play از مرز یک میلیون نرم افزار گذشته است تنها با این تفاوت که بر خلاف Apple Store نمی توان نرم افزارهایی را که صرفا برای تبلت طراحی شده باشند را یافت. یکی از ضعف های بزرگ اندروید نبود نظارت کافی بر Google Play می باشد. برای نرم افزارهای شناخته شده کاربران هیچ مشکلی برای شناخت نرم افزارها نخواهند داشت اما نرم افزارهایی که شناخت کم تری بر روی آن هاست امنیت و نظارت برای سهولت کاربران را دارا نمی باشند.

 

با توجه به نیاز و انتظار شما از تبلت مورد نظر، انتخاب های متفاوتی وجود خواهند داشت و در نهایت نمی توان گفت که کدام برند برتری مطلق را از آن خود کرده است. برتری بر اساس نیاز و انتخاب شماست که مشخص می شود. برای کمک به خرید شما ما در زیر لیستی از تبلت های کارآمد بازار را برای شما تهیه کردیم که با توجه به آن می توانید یک خرید خوب را تجربه کنید.

http://pasakgroup.com

 

درباره ی mehdi95

مطلب پیشنهادی

تبلت‌هایی برای کودکان + قیمت و مشخصات

به نظر می رسد که این روزها تبلت، ذهن کودکان را تماما به خود مشغول …

ارائه شده توسط: فروشگاه اینترنتی کالای دیجیتال و الکترونیک پاساک